KONST / Litografier / Färglitografier 12872173
nr 1287 2173
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 165/435, respektive 128/325. Motivet: 30x23cm, resp, 60x44cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:06:53
8/11 18:35:32